FORTNITE Battle Royale - Stavaj ako profík

Stavanie je vo Fortnite dôležitejšie, ako by sa mohlo zdať. Naučte sa stavať, prekabáťte nepriateľov a zvíťazte v najhranejšej hre na svete.

 V knihe Fortnite: Stavaj ako profík nájdete najlepšie stratégie a tipy od skúseného hráča. Naučte sa využívať najoriginálnejšiu hernú mechaniku Fortnite: stavbu múrov a ďalších štruktúr. Dozviete sa, ako správne postaviť a rozvrhnúť svoju pevnosť, kam ju umiestniť a aký materiál najlepšie použiť na stavbu. Okrem toho v knihe nájdete veľa ďalších tipov, ako využiť geografiu ostrova na vlastnú obranu, šetriť stavebnými materiálmi alebo používať Epic Store.

V knihe sa okrem iného dozviete, ako: • hospodáriť s rôznymi tipmi zásob a materiálov, • zlepšiť si svoje zručnosti pri stavbe obranných a útočných štruktúr, • stavať efektívne a odolné pevnosti, mosty a núdzové prístrešky, • si zvoliť správne miesto a podobu svojej pevnosti v konečnej fáze hry, • ... jednoducho vydržať až do konca a zvýšiť svoje šance na výhru!

Užite si najpopulárnejšiu hru súčasnosti naplno! So zručnosťami získanými z tejto knihy sa opäť o kúsok priblížite profíkom a vydržíte v bitke dlhšie. Veľa šťastia a nezabudnite poďakovať vodičovi Battle Busu!

O autorovi: Jason R. Rich je vášnivým hráčom a autorom viac ako dvadsiatich videoherných príručiek. Prispieva hneď do niekoľkých amerických herných časopisov, pre ktoré už napísal tisíce herných článkov a recenzií. V minulosti pracoval ako konzultant pre štúdiá zaoberajúce sa vývojom hier. Môžete ho sledovať na Twitteri a Instagrame pod menom @JasonRich7.

 * počet strán: 144

* brožovaná väzba

8,00 € 9,99 €